UG Zbójno

Wyszukiwarka

Wybór pory dnia (wersja graficzna strony)

Rotator zdjęć

Imieniny i data

Imieniny obchodzą: Izabeli, Kamila
Dzisiaj jest: 14.07.2024

Ważne aktualności

Treść strony

Konkurs na pomysłowy witacz dożynkowy 2024

 

 

KONKURS NA POMYSŁOWY WITACZ DOŻYNKOWY 2024

 

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej edycji konkursu organizowanego przez Wójta Gminy Zbójno pod nazwą „Pomysłowy witacz dożynkowy 2024” na najciekawszy witacz dożynkowy w Gminie Zbójno w 2024 roku.

Konkurs jest skierowany do wszystkich sołectw z terenu gminy Zbójno, a jego ideą jest zachowanie tradycji budowania na wsiach słomianych scenografii przy drogach publicznych i na skwerach w okresie dożynek oraz aktywizacja mieszkańców do wspólnego działania i kreowania wizerunku swojej miejscowości.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać sołectwa z terenu naszej gminy, przy czym sołectwo zgłaszają tylko jeden witacz dożynkowy. Oceny dokona powołana Komisja, a najciekawsze witacze otrzymają nagrodę- voucher w następującej wysokości:

 I miejsce – 800 zł

II – miejsce 400 zł

III – miejsce 300 zł.

Zainteresowane sołectwa zgłaszają swój udział w konkursie drogą elektroniczną na adres: promocja@zbojno.pl lub telefonicznie pod numerem 790 209 024 do 19 sierpnia br. Komisja oceni witacze 22-23 sierpnia br. Wręczenie nagród nastąpi podczas dożynek w Zbójnie. Zapraszamy do udziału !