UG Zbójno

Wyszukiwarka

Wybór pory dnia (wersja graficzna strony)

Rotator zdjęć

Imieniny i data

Imieniny obchodzą: Łukasza, Kai
Dzisiaj jest: 22.04.2018

Ważne aktualności

Najnowsze aktualności

Zaproszenie na spotkanie autorskie

Zaproszenie na spotkanie autorskie

Gminna Biblioteka Publiczna w Zbójnie zaprasza mieszkańców Gminy Zbójno na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim,które odbędzie się dnia 27 kwietnia br. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbójnie o godz. 15.30.
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1875 z późn. zm.) zwołuję XLIII Sesję Rady Gminy Zbójno na dzień 19 kwietnia 2018 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zbójno.

Obwieszczenie Wójta Gminy Zbójno o spotkaniu z mieszkańcami w sprawie konsultacji projektu uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Zbójno.

Zachęcamy do czytania najnowszego Kwartalnika Gminy Zbójno, który niebawem trafi do Państwa domów - życzymy miłej lektury.
XLII sesja Rady Gminy Zbójno

XLII sesja Rady Gminy Zbójno

W dniu 22 marca 2018 r. odbyła się XLII sesja Rady Gminy Zbójno. Sesja była okazją do złożenia Sołtysom życzeń z okazji Dnia Sołtysa.Życzenia złożyła Wójt Katarzyna Kukielska wspólnie z Sekretarzem Gminy Jackiem Foksińskim, Skarbnikiem Gminy Małgorzatą Szewczykowską oraz Przewodniczącym Rady Gminy Mieczysławem Pankiewiczem.
Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt

Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt

W dniu 23 marca 2018 r. na hali sportowej w Zbójnie odbyły się eliminacje gminne „Mini Piłki Nożnej Dziewcząt”. Tego dnia rozgrywano mecze w dwóch kategoriach wiekowych: rocznika 2002-2004 oraz 2005 i młodsze. W turnieju wystąpiły drużyny ze szkół w Klonowie, Rużu oraz Zbójnie.
Ujemne skutki przezimowania zbóż

Ujemne skutki przezimowania zbóż

Wójt Gminy Zbójno informuje, iż w związku z wystąpieniem ujemnych skutków przezimowania zbóż, wywołanych tegorocznymi przymrozkami, zasygnalizowano Wojewodzie Pomorskiemu możliwość wystąpienia na terenie gminy Zbójno klęski wymarznięcia upraw rolnych.W związku z tym można zgłaszać do Wójta Gminy Zbójno pisemne wnioski o dokonanie oględzin na terenach upraw zbóż, które zostały uszkodzone.
Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1875 z późn. zm.) zwołuję XLII Sesję Rady Gminy Zbójno na dzień 22 marca 2018 roku o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zbójno.
Gminne obchody Dnia Kobiet

Gminne obchody Dnia Kobiet

W czwartek 8 marca br. panie z terenu Gminy Zbójno uczciły ten wyjątkowy dzień. Na wstępie uroczystości Dyrektor szkoły Pan Dariusz Kosowski, Sekretarz Gminy Jacek Foksiński oraz Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Pankiewicz złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia, podkreślając, że Dzień Kobiet jest co prawda w kalendarzu raz w roku, ale o szacunku do kobiet należy pamiętać codziennie.
Blok warsztatów kulinarnych

Blok warsztatów kulinarnych

W ramach działań towarzyszących w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 organizowany jest blok warsztatów kulinarnych. Spośród wszystkich osób zakwalifikowanych do Podprogramu 2017 zostanie wyłonionych 25 uczestników. Warsztaty prowadzone będą przez trenerów wyznaczonych przez Bank Żywności w Toruniu.

Wydarzenia w obiektywie

Treść strony

Ankieta

Czy chciałbyś płacić kartą płatniczą w Urzędzie Gminy Zbójno
oddane głosy: 146

Banery

 • Województwo
 • powiat
 • Obory
 • facebook
 • Geoportal
 • Dowody
 • Dziennik Urzędowy K-P
 • Monitor Polski
 • Dziennik Ustaw
 • Drogi Powiatu
 • wirtualny spacer
 • Kredens
 • Konsultacje
 • Karta

Banery

Kontakt


wUEADs=
 

Urząd Gminy Zbójno

Zbójno 35 A

87-645 Zbójno

NIP: 878-15-54-618

Tel / Fax : 54 280 1921

E-mail: bip@zbojno.pl

www.zbojno.pl

www.bip.zbojno.pl

Godziny Pracy

Urzędu Gminy Zbójno:

Poniedziałek-Piątek

w godz. 7.30 - 15.30

KONTO BANKOWE:

BS Piotrków Kuj.  o / Zbójno

26955100020100253820030002

SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Stopka

Urząd Gminy Zbójno (C) 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.