UG Zbójno

Wyszukiwarka

Wybór pory dnia (wersja graficzna strony)

Rotator zdjęć

Imieniny i data

Imieniny obchodzą: Romualda, Gerwazego
Dzisiaj jest: 19.06.2018

Ważne aktualności

Najnowsze aktualności

Obchody 100-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbójnie

Obchody 100-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbójnie

W dniu 16 czerwca 2018 r. OSP w Zbójnie obchodziła 100-lecie swej działalności. Obchody poprzedziła msza święta odprawiona przez ks. Henryka Zagórowicza. Podczas uroczystości nastąpiło pożegnanie starego sztandaru i zarazem poświęcenie oraz wprowadzenie nowego, ufundowanego przez mieszkańców oraz sponsorów.
Zmniejszane ciśnienie wody

Zmniejszane ciśnienie wody

Z uwagi na rosnącą falę upałów oraz związany z tym wzrost zużycia wody, informujemy, iż od dnia 18.06.2018 r. do odwołania w godz. 22.00 do godz. 5.00 będzie zmniejszane ciśnienie wody w związku z czym na terenach wyżej położonych może wystąpić jej brak.
Noc Świętojańska w Gminie Zbójno

Noc Świętojańska w Gminie Zbójno

Zapraszamy na Noc Świętojańską wszystkie zainteresowane rodziny z naszej gminy. Impreza organizowana już 22 czerwca na powitanie lata !! WSZYSTKIE ATRAKCJE BEZPŁATNE !! Zapraszamy rodziny do wspólnego powitania wakacji !
OSTRZEŻENIE !!!

OSTRZEŻENIE !!!

Do Urzędu Gminy wpłynęły informacje dotyczące osób, które powołują się na tutejszy Urząd oraz informują o konieczności wymiany i ujednolicenia tabliczek z numerami porządkowymi nieruchomości. Uprzejmie informujemy, że Urząd nie zlecał wykonania i sprzedaży przedmiotowych tabliczek.

Wójt Gminy Zbójno, Komitet Organizacyjny oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbójnie, serdecznie zapraszają na obchody Jubileuszu 100-lecia OSP Zbójno, które odbędą się w dniu 16 czerwca 2018 r. o godz. 11.30 na placu przy Zespole Szkół w Zbójnie
Apel o rozsądne gospodarowanie wodą

Apel o rozsądne gospodarowanie wodą

Z uwagi na rosnącą falę upałów oraz związany z tym wzrost zużycia wody, Wójt Gminy Zbójno zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Zbójno korzystających z sieci wodociągowej o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody. Apeluję się, aby ograniczyć zużycie wody na inne cele takie jak np. podlewanie trawników, napełnianie basenów, mycie samochodów, podlewanie upraw rolnych itp.
Podpisanie umowy na dostawę i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych

Podpisanie umowy na dostawę i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych

W dniu 8 czerwca 2018 r. w Urzędzie Gminy Zbójno nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy Gminą Zbójno, a wyłonioną w przetargu firmą PRO-ECO Sp z o.o. z Gdyni na dostawę i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych.
Kolejne dofinansowanie na remont drogi

Kolejne dofinansowanie na remont drogi

W dniu 4 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie umowy. Województwo realizując wspólnie z Gminą przedmiotowe zadanie przeznaczyło środki na ten cel do wysokości 98 556,00 zł.
„Dobry Start” - 300 +

„Dobry Start” - 300 +

To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają wsparcie bez względu na dochód. Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny.
Uroczysta XLIV sesja Rady Gminy Zbójno

Uroczysta XLIV sesja Rady Gminy Zbójno

Z okazji obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, sesja Rady Gminy Zbójno z dnia 30 maja 2018 r. miała charakter uroczysty. Wójt Gminy Zbójno Katarzyna Kukielska przedstawiła zarys opracowanej już książki dot. monografii Gminy Zbójno oraz złożyła życzenia wszystkim samorządowcom i mieszkańcom gminy. 

Wydarzenia w obiektywie

Treść strony

Ankieta

Czy chciałbyś płacić kartą płatniczą w Urzędzie Gminy Zbójno
oddane głosy: 155

Banery

 • Województwo
 • powiat
 • Obory
 • facebook
 • Geoportal
 • Dowody
 • Dziennik Urzędowy K-P
 • Monitor Polski
 • Dziennik Ustaw
 • Drogi Powiatu
 • wirtualny spacer
 • Kredens
 • Konsultacje
 • Karta
 • mapa zagrożeń

Banery

Kontakt


wUEADs=
 

Urząd Gminy Zbójno

Zbójno 35 A

87-645 Zbójno

NIP: 878-15-54-618

Tel / Fax : 54 280 1921

E-mail: bip@zbojno.pl

www.zbojno.pl

www.bip.zbojno.pl

Godziny Pracy

Urzędu Gminy Zbójno:

Poniedziałek-Piątek

w godz. 7.30 - 15.30

KONTO BANKOWE:

BS Piotrków Kuj.  o / Zbójno

26955100020100253820030002

SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Stopka

Urząd Gminy Zbójno (C) 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.