UG Zbójno

Wyszukiwarka

Wybór pory dnia (wersja graficzna strony)

Rotator zdjęć

Imieniny i data

Imieniny obchodzą: Gerarda, Teodora
Dzisiaj jest: 24.09.2017

Ważne aktualności

Treść strony

Seniorzy na wybrzeżu

 

Seniorzy na wybrzeżu

 

Gmina Zbójno oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Zbójnie  zorganizowali wycieczkę  dla użytkowników biblioteki-seniorów  oraz społeczności lokalnej (Koła Gospodyń Wiejskich i  członkiń stowarzyszeń ) działających na terenie Gminy Zbójno. Była to wycieczka jednodniowa  nad morze (Hel) dnia 24.06.2017 rok  uczestniczyło w niej  47 osób. Główną atrakcją wycieczki było przepłynięcie statkiem z Helu do Sopotu.

 


 

 

 Spotkania Seniorów

 

Za nami kolejne spotkania naszych Seniorów. „Klub Seniora Wielgie” spotkał się dnia 19 kwietnia 2017 r. w Centrum Kulturalno-Oświatowo-Rekreacyjnym. Klubowicze przygotowywali ozdoby z bibuły. Efektem twórczej pracy były przepiękne kwiaty. Natomiast Panie z „Klubu Zbójno” spotkały się 24 kwietnia br. w Urzędzie Gminy.  W trakcie jego trwania, uczestniczki oglądały film o Janie Pawle II.

 


 

 

Spotkanie Pań z Klubu Seniora

 

Na kolejnym spotkaniu Pań z Klubu Seniora Zbójno, które  odbyło się 27 marca br. przygotowywane były ozdoby wielkanocne.  Efektem pracy były m.in. przepiękne stroiki świąteczne.

 


 

 

Klub Seniora

 

W dniach 13 i 15 marca br. miały miejsce koleje spotkania Pań z Klubów Seniora Zbójno i Wielgie. Seniorki własnoręcznie przygotowywały ozdoby na wielkanocny stół. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej foto relacji ze spotkań.

 


 

Kolejne spotkania seniorów

 

Kolejne spotkania seniorów

 

Głównym celem działalności Klubów Seniora jest aktywizacja i integracja osób starszych. To forma wspierania i zaspakajania potrzeb tych osób gdzie najważniejszą rzeczą czuć się być potrzebnym. Założycielami naszego Gminnego Klubu Seniora w Gminie Zbójno jest Pani Wójt Katarzyna Kukielska wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Zbójnie. Pomysł powstał w 2016 r. natomiast Klub utworzył się w styczniu 2017 r. i działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbójnie. Ze względu na duże zainteresowanie tutejszych Seniorów utworzyliśmy drugi punkt spotkań w miejscowości Wielgie, w siedzibie Centrum Kulturalno-Oświatowo-Rekreacyjnej. Uczestnicy klubu spotykają się i wymieniają poglądy. Na pierwszych spotkaniach zaplanowano  m.in.  częstotliwość spotkań. W „Klubie Seniora Zbójno” odbywały się będą dwa razy w miesiącu, natomiast „Klub Wielgie” planuje spotykać się raz w miesiącu. Na spotkaniach które odbyły się 20 i 22 lutego br. omówiono wstępnie  plan działań na najbliższe tygodnie. Obecnie panie przygotowują ozdoby na stół wielkanocny. Poza tym spotkaniom przy muzyce i poczęstunku towarzyszy bardzo przyjazna atmosfera. Opiekunami spotkań są Panie: Katarzyna Mejgier i Teresa Gołębiewska.

 


Klub Seniora w Gminie Zbójno

 

Klub Seniora w Gminie Zbójno

 

W dniu 13 lutego 2017 r. odbyło się zebranie Klubu Seniora, które działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Zbójnie. Na spotkaniu omówiono plan zajęć na najbliższe miesiące. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu. Spotkania prowadzi Pani Katarzyna Mejgier. Przy muzyce, kawie i ciastku spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

 


 

Banery

Kontakt


wUEADs=
 

Urząd Gminy Zbójno

Zbójno 35 A

87-645 Zbójno

NIP: 878-15-54-618

Tel / Fax : 54 280 1921

E-mail: bip@zbojno.pl

www.zbojno.pl

www.bip.zbojno.pl

Godziny Pracy

Urzędu Gminy Zbójno:

Poniedziałek-Piątek

w godz. 7.30 - 15.30

KONTO BANKOWE:

BS Piotrków Kuj.  o / Zbójno

26955100020100253820030002

SWIFT/BIC: GBWCPLPP

Stopka

Urząd Gminy Zbójno (C) 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.